Menu

Často kladené otázky

Co je Lookio?

Portál Lookio je v první řadě módní srovnávač. Od teď již nemusíte jednu věc porovnávat na několika e-shopech.
Lookio je ale také cashbackový portál. To znamená, že když nakoupíte skrze něj, bude vám část peněz z nákupu vrácena.

Jaké produkty na Lookio najdu?

Lookio se zaměřuje na módu. Najdete zde jakýkoliv kus oblečení, ale i doplňky, jako jsou deštníky, tašky, hodinky či šperky.

Proč mám nakupovat na Lookio?

Protože díky Lookio již nemusíte sami porovnávat nabídku několika e-shopů a navíc vám vrátí určité procento z nákupu zpět.

Co je Plná Peněženka?

Plná Peněženka je cashbackový portál, který vám vrátí peníze zpět z vašich nákupů. Můžete zde najít obchody z plno kategorií jako elektronika, móda nebo cestování. A protože má móda na Plné Peněžence velký úspěch, rozhodli jsem se pro vytvoření Lookio, aby pro vás byl nákup oblečení ještě příjemnější a zároveň u něj získáte váš oblíbený cashback.

Co má Lookio a Plná Peněženka společného?

Jako první jsme začali provozovat Plnou Peněženku. Všimli jsme si, že lidé nakupují hlavně oblečení. Proto jsme se rozhodli udělat i zvláštní portál pouze pro módu a umožnit vám tak nakupovat módu ještě pohodlněji a navíc za nákupy získat peníze zpět.

Jak funguje portál Lookio?

 1. Najděte svůj vysněný kousek
 2. Proklikněte se do obchodu skrze Lookio
 3. Nakupte jako obvykle

Je důležité nákup neodkládat, aby nedošlo ke ztrátě spojení. Nákup se ve vašem účtu zobrazí do 2 dnů, odměna se pak připíše za několik dní až týdnů (obchodník potvrdí cashback odměnu obvykle nejdříve po uplynutí zákonné lhůty 14 dní pro vrácení zboží bez udání důvodu).

Co je to cashback?

Cashback je doslova peníze zpět. Je to funkce, při které vám vrátíme určitou část peněz z nákupu zpět. Například zaplatíte 1000 Kč v eshopu a my vám vrátíme 10 % z ceny nákupu, takže od nás získáte 100 Kč a ty si následně můžete nechat poslat na bankovní účet. Celý nákup vás tak stojí pouze 900 Kč.

Jak získám peníze zpět z nákupů?

Peníze získáte tak, že se do svého vybraného e-shopu prokliknete skrz Lookio. Poté nakoupíte jako obvykle. Odměna se připíše na váš účet během několika dní.

Proč je nutné se registrovat?

Prostřednictvím registrace jsme schopni přiřazovat odměny nákupům registrovaných uživatelů a připisovat je na uživatelský účet.

Jakou minimální částku si můžu nechat vyplatit?

Peníze z nákupů vyplácíme od 1 Kč. Vaše bonusy si můžete nechat poprvé vyplatit při nasbírání minimálně 100 Kč z nákupů.

Jak dlouho trvá vyplacení odměny?

Záleží na bance, obvykle to bývá do 3 pracovních dní. Pokud vyplacení trvá podezřele dlouho, kontaktujte nás a pokusíme se problém vyřešit.

Jaké bonusy mohu získat?

Na Lookio můžete získat až 6060 korun jako bonus. A jak je získat?

 • až 60 Kč za první 3 nákupy
 • až 6000 Kč za doporučení přátelům
  • - odešlete kamarádovi doporučovací odkaz, přes který se zaregistruje
  • - odměnu 300 Kč vám potvrdíme ihned po prvním nákupu kamaráda
  • - k výplatě bude schválená, jakmile kamarád získá na potvrzených odměnách z nákupů minimálně 50 Kč bez započtení jeho bonusů

Proč mi zobrazujete doporučení vypnout si program AdBlock?

Program AdBlock je rozšíření internetových prohlížečů sloužící pro zablokování zobrazování reklam. Bohužel tento program také blokuje získání peněz zpět z vašich nákupů, proto jej doporučujeme vypnout. Více informací a návod pro vypnutí programu AdBlock jsme pro vás připravili zde.

Jak je možné vypnout zasílání emailových zpráv?

Po přihlášení do vašeho účtu můžete v sekci Nastavení vypnout zasílání pravidelných newsletterů a upozornění.